Gwarantowany udany i niezapomniany odpoczynek nad najgłębszym jeziorem w Polsce

Kompleks domków wypoczynkowych

Zespół Domków nad zalewem Chańcza uplasowany jest w przepięknej malowniczej okolicy.
Można tutaj odpoczywać do woli, przez cały rok kalendarzowy.
Domki Chańcza – otoczone są Zalewem Chańcza, domki zlokalizowane są 50 metrów od ujęcia wody oraz 100 metrów od pobliskich lasów liściastych, z przewagą drzew lipy. Jezioro Chańcza jest uznawane za najgłębsze jezioro w Polsce, w najgłębszym miejscu jego miejscu- zanurzenie maksymalne dokładnie wynosi: 108, 5 m kw.

Oferta ważna praktycznie przez cały rok kalendarzowy

Propozycja domków letniskowych jest adresowana do większych grup, w ofercie do Państwa dyspozycji oddajemy: domek 10-osobowy, domek 7-osobowy. Natomiast dla mniejszej liczby naszych Gości posiadamy domki 4-osobowe (oczywiście z bezproblemową możliwością dokwaterowania).
Każdy nasz domek jest osobno ogrodzony. Posiada również miejsce na zrobienie grilla, huśtawkę dla dzieci. Dodatkowo na działce usytuowana jest altana z wydzielonym miejscem na ognisko oraz mały plac zabaw dla dzieci. Działka posiada, swobodny i nieograniczony dostęp do zasobów wody pitnej oraz zaopatrzony jest w wybudowany zjazd dla sprzętu wodnego.
W odległości 700 m od kompleksu domków wypoczynkowych jest czynna wypożyczalnia sprzętu wodnego,,KEJA,,
Kolejno w odległości 500 m od domków Chańcza znajduje się Bar.
Sąsiadująca najbliższa miejscowość z jeziorem Chańcza to Raków- w promieniu 2 km zalewu. W miejscowości odnajdą Państwo: sklepy spożywcze np. Delikatesy Centrum, Dino, piekarnia, restauracja, pizzeria, bar, poczta, ośrodek zdrowia, kościół, oraz stację paliw PLN Orlen.

Pole namiotowe, dostępne dla każdego odwiedzającego nas turysty

Na naszej działce istnieje również sposobność i dogodność rozbicia namiotów oraz pozostawienia przyczepy campingowej na postoju. Obszar działki posiada przyłącza do prądu oraz dostęp prysznica i WC.

Bogactwo i hojność pobliskiej przyrody oraz jej krajobrazów

Z powodu położenia domków letniskowych w malowniczej i przepięknej okolicy jest to idealne miejsce na spędzenie, na pewno udanego wypoczynku nad wodą, lecz także w lesie, na łonie natury. Przy akompaniamencie jej naturalnych walorów tj.: grzyby, bogate runo leśne. Zresztą sama urocza okolica zachęca każdego do zapoznania się z jej wdziękami, poprzez długie oraz liczne spacery, piesze wędrówki. Mające nieoceniony i pozytywny wpływ na nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie naszych bliskich.

 

Możesz również polubić…