Pierwszy certyfikat

FCE pierwszy certyfikat, który może znaleźć się na Twoim koncie. ładnie wygląda w CV i na pewno potwierdzą Twoją znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Czy A jest dla Ciebie satysfakcjonującym wynikiem. Wiele osób wciąż popełnia błędy, które powielane sprawiają, że tracimy cenne punkty.

Warto przed podjęciem tak ważnego kroku usystematyzować swoją wiedzę, poćwiczyć. Egzamin FCE testy są na szeroką skalę dostępne w internecie. Dodatkowo można odnaleźć ciekawe, dobrze ułożone podręczniki, które pomogą zebrać wszystko w całość. Jeśli jesteś gotowy na podjęcie wyzwania, wypełnij dokumenty, ustal termin a na końcu wprowadź opłatę. FCE obejmuje dwie części. Pierwsza z nich to egzamin pisemny, druga ustny. Podczas rozmowy z egzaminatorem na sali znajduje się druga osoba zdająca.

W grupie raźniej, jednak nie ma co liczyć na szczęście i pomoc kogoś innego. Każdy błąd jest skrupulatnie liczony, by w końcowym efekcie otrzymać sprawiedliwy wynik. FCE jest dla ludzi, nie musisz wiedzieć wszystkiego, na to przyjdzie czas później. Teraz warto skupić się na określonych zagadnieniach, które ułatwią rozwiązanie wielu zadań.

Kategoria: czas wolny, edukacja

Możesz również polubić…