Polecane zestawy do monitoringu WiFi

Dobry monitoring daje możliwość precyzyjnej obserwacji terenu wewnątrz i na zewnętrz, a jednocześnie zaskakuje ciekawym designem i trwałością. Taki właśnie jest zestaw do monitoringu WiFi DVS-IPS2240-8W, dedykowany osobom, które szukają sprzętu funkcjonalnego, o dobrej rozdzielczości i w rozsądnej cenie.

Obok wielu innych zestawów typu WiFi model DVS-IPS2240-8W charakteryzuje doskonała kompatybilność wszystkich elementów, co ułatwia codzienny monitoring – również osobom mającym niewielką wiedzę w zakresie obsługi tego typu urządzeń. Najczęściej wybierane produkty tej kategorii to właśnie takie, które można obsługiwać bez znajomości zaawansowanych technologii.

Mobilność i intuicyjna obsługa zestawów do monitoringu

Nowoczesne zestawy do monitoringu WiFi, takie jak DVS-IPS2240-8W są bardzo proste w codziennej eksploatacji i co ważne – można nimi sterować z dowolnego miejsca na świecie. Jest to szczególnie cenione w przypadku osób, które często są w delegacji i nie mają możliwości stacjonarnej obserwacji posesji lub biura.

DVS-IPS2240-8W to zestaw złożony z rejestratora oraz kamery, która daje niezwykle precyzyjną jakość obrazu 2Mpx Full HD 1920x1080p. W przypadku włamania lub kradzieży zestaw pomaga bezbłędnie zdemaskować sprawcę. Model ten polecany jest też ze względu na prosty montaż i instalację, opartą o dołączoną do zestawu instrukcję.

Profesjonalny monitoring w dzień i w nocy

Komplety takie jak DVS- IPS2240-8W ułatwiają ochronę osób i mienia w dzień oraz w nocy, gdy mimo braku światła dziennego zakres widoczności możliwy jest do nawet 30 metrów dzięki wbudowanym czujnikom podczerwieni.

Na stronie www.dvspolska.pl znajdziesz najczęściej polecane zestawy do monitoringu WiFi renomowanych producentów. Możesz u nas kupić bezprzewodowy zestaw DVS-IPS2240-8W z rejestratorem z serii DVS-NVR0801W-L, by jednocześnie nadzorować obiekt z ośmiu miejsc jednocześnie. Dzięki takim rozwiązaniom będziesz pełną mieć kontrolę i obraz sytuacji niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Kategoria: biznes, bezpieczeństwo

Możesz również polubić…