Mini lotto

Kiedyś expres lotek

Jeszcze jakiś czas temu dzisiejsza nazwa mini lotto, brzmiala expres lotek. Była to i nadal jest jedną z najchętniej wybieranych przez graczy gier liczbowych Mini lotto to popularna gra, w której spośród 42 liczb,, grający wybiera 5 z nich. Mini lotto jest więc nieco łatwiejsza gra niż duży lotek, gdzie należy wybrać 6 liczb z 49. Mini lotto wyniki czyli ewentualne wygrane przedstawia codziennie, gdyż codziennie też są losowania tej gry. Sprawia to, że prawdopodobieństwo ewentualnej wygranej wzrasta. Jest to zdecydowany plus dla grających, gdyż zwiększa to ich szanse na wygraną.
Może dzięki nostalgii i staremu nazewnictwu, gracze podejmujący grę w mini lotto, często wybierają właśnie ten sposób dania sobie szansy na wygraną.

Mini a jednak maxi

To, że nazwa mini lotto ma w nazwie sklep mini, nie oznacza że mamy do czynienia z niskimi wygranymi. Nic bardziej mylnego. Podobnie jak w innych grach liczbowych oferowanych przez totalizator sport owy, również w tej grze, wygrane są bardzo wysokie i na pewno pomogą spełnić potrzeby graczy. Niejednokrotnie spełniają nawet te marzenia, które nie by by realne do zrealizowania, gdyby nie wygraną w mini lotto.
Nawet jeśli ktoś powie że mini lotto to nieopłacalna gra, nie należy się z nim zgadzać. Jest to równie ciekawa i dającą szansę na sukces gra, jak wszystkie inne znajdujące się w szerokiej gamie gier liczbowych oferowanych przez totalizator sportowy.
Warto zatem rozważyć ewentualną próbę sprawdzenia swoich sił w mini lotto. Gra nie należy do skomplikowanych a sam kupon też nie jest drogi.
Jak ktoś kiedyś stwierdził, kto nie ryzykuje, ten nie ma. Więc aby móc poczuć się wygranym a przynajmniej dać sobie szansę, warto udać się do kolektury aby obstawić lub wytypować 5 liczb. Być może to właśnie te kilka szczęśliwych liczb sprawi, że odmieni się nasze życie. Postawi nas przed nowymi wyzwaniami i spróbowaniem czegoś, na co nie stać nas było do tej pory. Mini lotto to szansa na wysoką wygraną.

 

Możesz również polubić…